Güçlü Gümüş Takı Tasarım ve Tamir Atölyesi
Hakkımızda

Hakkımızda


İş hayatıma 1992 yılında komşumuzun aracılığı ile çırak olarak Köklü Kuyumcular Çarşısında başladım. Çok kısa sürede kalfa olup, askerlik dönüşü işime tekrar devam ettim. Bir süre çalıştıktan sonra Antalya’da turistik bir otel bünyesinde yer alan atölyede yaklaşık 1 yıl süre çalıştıktan sonra, 2005 yılında Kızılay’da yer alan bir kuyumcu ile anlaşarak bünyesinde atölye oluşturdum. 2010 yılına kadar çalıştıktan sonra, çıraklığımın geçtiği kuyumculuk ve tamire dair öğrendiğim yuva olan kuyumculuk sektörünün Ankara’daki kalbi Ulus’ta yer alan Köklü Kuyumcular Çarşısına geri döndüm.

Bu sefer Mustafa Güçlü olarak, kendi işimi ve atölyemi kurmak nasip oldu. Yıllar içerisinde kazandığım bilgi ve tecrübeyi şimdi 4 kişilik bir ekip olan Güçlü Gümüş Takı Tasarım ve Tamir Atölyesi olarak sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Atölyemizde, kuyumcuların ve müşterilerin tamirlerinin yanı sıra, kişiye özel tasarım ürünler üretilmektedir. Genellikle gümüş ve altın üzerine, yüzük, küpe, kolye, bileklik, kol düğmesi, anahtarlık, tesbih ucu vb. ürünler yapılmaktadır. Ayrıca atölyemizde lazer kaynak ve lazer kesim ve markalama hizmetleri de bulunmaktadır.

Siz ve sevdikleriniz için siparişlerinizi bekliyoruz.